Автотопливозаправщик, АТЗ ГАЗ Некст

Номер оголошення 579950

Опис

Виробництво спеціальних автомобілів і спеціальної техніки на базі ГАЗ. Автотопливозаправщик на базі ГАЗон Некст об'ємом 5,0 куб. м. ми готові поставити в короткі терміни. Базове шасі ГАЗОН Некст С41R13 з дизельним двигуном і колісною формулою 4х2. Обсяг цистерни Автотоплівозаправщики від 4,9 до 5,5 куб. м. Цистерни встановлюються різного об'єму. АТЗ на базі ГАЗ оснащений насосом, в комплект входять рукава. Виготовлення спеціальної техніки ГАЗ. Установка надбудови АТЗ на Ваш автомобіль. Фахівці займаються постачанням техніки більше 10 років. Поставка в лізинг. Доставка в регіони.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Переваги дизельних двигунів - надійність, низька ціна дизельного палива, меньша витрата палива. Дизельний мотор більш довговічний і надійний у використанні, але він обходиться дорожче в обслуговуванні і деталях. Одним із серйозних недоліків для власників автомобіля з дизельним мотором, є чуттєвість до якості палива - більшість двигунів розраховані на використання палива марки EURO-3 та EURO-4.
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Бізнес Маркет авто оголошення Сімферополь та Автономна Республіка Крим: Додати оголошення безкоштовно у Сімферополі в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Бізнес Маркет авто оголошення Сімферополь та Автономна Республіка Крим: Додати оголошення безкоштовно у Сімферополі